Obecnie mogą Państwo obejrzeć galerie pod linkiem:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.251281051569221&type=3

za utrudnienia przepraszamy. 

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”Impreza/wesele”]

Jak wykonać zdjęcie na imprezie

Fotografowanie podczas imprez okolicznościowych, na których każdy fotograf ma problemy związane z niewystarczającą ilością światła można rozwiązać na kilka sposobów poniżej opisze swój patent na to zapraszam do lektury.

Pierwszy sposób na wykonanie zdjęć

Sprawa jest bardzo prosta, należy zwiększyć czułość ISO. Wykonując zdjęcia aparatem Nikon D7100 używam zakresu czułości od ISO 100 do ISO 2500 czasem maksymalnie ISO 3200. W trybie M ( manualnym ) lub trybie fotografowania bez użycia lampy błyskowej.

Drugi sposób na wykonanie zdjęć

Drugi sposób wykonania zdjęć cechuję, się tym że korzystam z sposobu pierwszego dodatkowo używając lampy błyskowej, w której czas ustawiam 1/250s. Należy pamiętać przy wykonywaniu zdjęć z pomocą lampy błyskowej, aby skierować światło w odpowiedni sposób, najlepiej: sufit, boczna ściana. Dlaczego sufit albo boczna ściana, aby nie było widać cienia rzucanego przez przedmiot lub obiekt fotografowany.

Trzeci sposób na wykonanie zdjęć

Trzecim i zarazem ostatnim wykorzystywanym przeze mnie sposobem jest znalezienie na sali weselnej odpowiedniego miejsca w którym będzie wystarczająca ilość dochodzącego światła, aby wykonać odpowiednie zdjęcie, ale to już lata praktyki i kilkanaście tysięcy wykonanych zdjęć z powodzeniem lub bez.


Fotograf ślubny Lublin

Powiązane zdjęcia: